Narodowy Instytut Wolności
  • 22 Czerwiec 2023

Narodowy Instytut Wolności

Wolny Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Tarnowskich Górach poprzez zawartą umowę na realizację zadania publicznego zleconego w ramach Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła na lata 2021-2030 r. realizuje od lipca 2022 r. do grudnia 2023 r. zadanie 2 pod nazwą: „Rozwój i promocja  kształcenia dualnego w Rzemiośle”,  tytuł tego zadania to "Kształcenie dualne priorytetem na rynku pracy".

Projekt dotyczy zakupu informatora w wersji pdf firm zrzeszonych w naszym Cechu zlokalizowanym na stronie internetowej naszego Cechu. Zakup dzienniczków praktyk, notesów, teczek, długopisów, torb oraz kalendarzy na 2023. Projekt dotyczy również specjalistycznego szkolenia zawodowego dla uczniów rzemiosła. Szkolenie to pozwoli na zdobycie nowych kompetencji a także dodatkowych kwalifikacji wykraczających poza program kształcenia branżowego.