Wizyta w Tucholi

07.2015 15

Dni Tucholi:)

56. Dni Borów Tucholskich

"Las Was przywita - ludzie ugoszczą" - to hasło 56. Dni Borów Tucholskich. W dniach 10.07 do 12.07.2015 r. przedstawiciele Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców z Tarnowskich Gór byli gośćmi Cechu Rzemiosł Różnych z Tucholi podczas święta Borów Tucholskich. Główne uroczystości rozpoczęły się  10.07.2015 w stolicy borów Tucholi. W programie jest między innymi było pochód Borowiaków, otwarcie indiańskiego muzeum, , piknik militarny i festiwal muzyki myśliwskiej.

Przedstawiciele tarnogórskiego cechu przywieźli z Tucholi nie tylko wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia, ale także kilka roboczych obserwacji i doświadczeń, które być może uda się przenieść na tarnogórski grunt.

Zobacz zdjęcia:

1, 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.