środki unijne

02.2015 25

Bezpłatne spotkanie informacyjne poświecone środkom unijnym.

(czytaj wiecej)

Spotkanie informacyjne dla Przedsiębiorców poświęcone nowej perspektywie unijnej - RPO 2014-2020

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach wraz ze  Śląskim Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, dotyczące możliwości pozyskania środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Osie Priorytetowe I oraz III).

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Katowickiej Izby na Placu Wolności 12 w dniu 27 marca 2015 roku o godz.  10.00 (spotkanie potrwa 2-3 godziny).

Spotkanie poprowadzą pracownicy Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości w formie panelu dyskusyjnego.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie karty zgłoszeniowej do dnia 24 marca 2015 roku  na adres: bozena.tarapacz@ir.katowice.pl

karta zgłoszenia