Uroczystości Branży Motoryzacyjnej

11.2014 26

Sekcyjny branży motoryzacyjnej Pan Bronisław Mokrus zaprasza na uroczystą Mszę Św. z okazji święta patronackiego Św. Eligiusza (13.12.2014 o godz. 16.00).

Msza odbędzie się w dniu 13.12.2014 o godz. 16.00 w kościele Św. Anny w Tarnowskich przy ul. Gliwickiej w intencji rzemieślników ich rodzin oraz pracowników i uczniów branży motoryzacyjnej Wolnego Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Tarn. Górach.

Po Mszy o godz. 17.00 w Klubie 22 ul. Czarnohucka 22 zaplanowane jest spotkanie informacyjno-integracyjne.