Spotkanie emerytów

02.2014 05

W dniu 04.02.2014 odbyło się spotkanie noworoczne wszystkich emerytów naszego Cechu w sali konferencyjnej.

zobacz zdjecia

* 1 * 2 * 3 * 4 * 5

czytaj całość

Przy kawie, ciastku i słodyczach oraz szampanie złożone zostały życzenia noworoczne. Przy rozmowach i żartach szybko minęło kilka godzin spędzonych w miłej i serdecznej atmosferze. Przybyłym serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również

Piekarni Balta,  Cukierni u Ewy, Cukierni LK-MAJ oraz Cukierni u Zdebika za przepyszne ciasto i smakołyki.

02.2021 23

nowy zawód : fryzjer męski

Uchwały Nr 1 Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego w sprawie nowego zawodu trybem pozaszkolnym:

Fryzjer Męski

02.2021 09

Nabór Wniosków PUP Tarnowskie Góry

Nabór wniosków o udzielenie dotacji z przeznaczeniem na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, na podstawie art. 15zze5 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych. od 01.02.2021 -31.03.2021)

więcej informacji na:

02.2021 05

UWAGA!!!!! Szczepienia!!!!!

Od poniedziałku 8 lutego 2021 roku rusza nabór na szczepienia dla instruktorów praktycznej nauki zawodu w grupie nauczycieli!!!!

PROSIMY O ZGŁOSZENIA DO DYREKTORA SZKOŁY W KTÓREJ UCZY SIE UCZEŃ.

Jest to ważne, gdyż każda szkoła będzie miała przypisany punkt szczepień, najbliższy dla danej szkoły.

Zgłoszenia odbywać się będą w terminie 8-10 luty br. Prosimy nie zwlekać, gdyż termin jest krótki. Lista zainteresowanych powinna zawierać następujące informacje:

- imię i nazwisko,

- nr PESEL,

- nr telefonu,

- informację czy dana osoba rejestrowała wcześniej chęć szczepienia ( infolinia, Internet),

- informację czy chce się zaszczepić.

Informacje znajdą Państwo: