Spotkanie emerytów

02.2014 05

W dniu 04.02.2014 odbyło się spotkanie noworoczne wszystkich emerytów naszego Cechu w sali konferencyjnej.

zobacz zdjecia

* 1 * 2 * 3 * 4 * 5

czytaj całość

Przy kawie, ciastku i słodyczach oraz szampanie złożone zostały życzenia noworoczne. Przy rozmowach i żartach szybko minęło kilka godzin spędzonych w miłej i serdecznej atmosferze. Przybyłym serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również

Piekarni Balta,  Cukierni u Ewy, Cukierni LK-MAJ oraz Cukierni u Zdebika za przepyszne ciasto i smakołyki.