WOJEWÓDZKI KONKURS UCZNIÓW FRYZJERSTWA

01.2014 27

odbędzie się : 02 marca 2014 roku

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach  wraz z  Komisją Branżową Fryzjerów organizuje 02 marca 2014 roku

„WOJEWÓDZKI KONKURS UCZNIÓW FRYZJERSTWA”

Konkurs odbędzie się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Katowicach, Aleja Korfantego 35, ( Spodek ) o godz. 10.00

Zgłoszenia uczestników należy nadesłać do dnia 21 lutego 2014 roku do Działu Oświaty i Kwalifikacji Zawodowych (tel. 032 259 62 61 wew. 222 – Bożena Tarapacz lub na adres: bozena.tarapacz@ir.katowice.pl ) podając imię i nazwisko uczestnika, rok nauki, dział fryzjerstwa (damski lub męski, wyszczególnione konkurencje) oraz dane mistrza szkolącego.

Zachęcając młodzież do uczestnictwa w Konkursie należy uświadomić, że jest to etap podnoszenia kwalifikacji, jak również zdobywania dodatkowej wiedzy i umiejętności w zawodzie. Jak co roku na finalistów czekają atrakcyjne nagrody, natomiast wszyscy startujący otrzymują upominki.

Prosimy o przekazanie informacji wszystkim mistrzom branży fryzjerskiej, Dyrektorom Szkół, do których uczęszcza młodzież.