Portugalia 11.05-18.05.2013

05.2013 22

Braga

Wolny Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Tarnowskich Górach wspólnie z Cechem  Rzemiosł Różnych w Raciborzu przygotował projekt z programu Leonardo da Vinci, polegający na wizycie zagranicznej 20 osób- głównie przedsiębiorców zrzeszonych w Cechach- zajmujących się szkoleniem  pracowników, uczniów nauki zawodu oraz osób bezrobotnych. Celem wizyty była wymiana doświadczeń dotyczących szkoleń, podwyższenia kwalifikacji zawodowych, organizacji stażu, programów staży i szkoleń.

skan z gazety z Bragi