Bezpłatne szkolenie

03.2013 06

Prowadzimy nabór na bezpłatne szkolenie pt:"Budownictwo Ekologiczne-finansowanie proekologicznych źródeł energii"

Informujemy, że trwa rekrutacja uczestników ( osób samozatrudnionych w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach z branży budowlanej) na szkolenie bezpłatne w zakresie pozyskiwania funduszy na inwestycje ekologiczne  „Budownictwo ekologiczne”, organizowane w WCRRiP w Tarnowskich Górach

Szkolenie obejmuje 18 godzin zegarowych tj 3 dni i  kończy się otrzymaniem certyfikatu.

Osoby zainteresowane, prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury bezpośrednio na adres: cechtg@wp.pl lub kontakt telefoniczny 32/2852895 w terminie do 15 marca 2013 roku