Wolny Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców
w Tarnowskich Górach

Kryzysowy Punkt Informacyjny

 

03.2020 25

Kryzysowy Punkt Informacyjny

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z panującą pandemią koronawirusa COVID-19 oraz trudną sytuacją gospodarczą Rzemieślników i firm z sektora MŚP, decyzją prof. Jana Klimka, Prezesa Zarządu katowickiej Izby Rzemieślniczej, jeszcze w tym tygodniu uruchomiony zostanie zdalny Kryzysowy Punkt Konsultacyjny Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Rzemieślnikom zrzeszonym w Państwa organizacjach udostępniony zostanie harmonogram zdalnych dyżurów w Punkcie oraz dane kontaktowe, pod którymi będzie można bezpłatnie skonsultować kryzysowe kwestie związane m.in. z bankowością, finansami, aspektami prawnymi, podatkowymi i kredytowymi.

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie informacji o otwarciu Punktu wśród zrzeszonych Rzemieślników, jednocześnie informujemy, że w kolejnych wiadomościach przekażemy bardziej szczegółowe informacje dotyczące działania Punktu.

Ostatnie aktualności

03.2020 25

Kryzysowy Punkt Informacyjny

Kryzysowy Punkt Informacyjny

czytaj całość »

03.2020 13

Ważny komunikat

K O M U N I K A T
 
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, od dzisiaj tj. od 16 marca 2020 r. do odwołania  Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców  w  Tarnowskich Górach jest ZAMKNIĘTY dla klientów.
 
Zapraszamy do kontaktowania się :
- telefonicznie ( 515 037 348, 515 037 349, 515 037 350),
- e-mailowo  cechtg@wp.pl
- wszystkie informacje na bieżąco są na naszej stronie internetowej : www.cechtg.pl
- wszystkie dokumenty, w tym wnioski  do OHP, przyjmowane będą TYLKO POCZTĄ TRADYCYJNĄ ( Cech rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców  42-600 Tarnowskie Góry ul. Bondkowskiego 2) - nie ma możliwości składania dokumentów osobiście,
03.2020 13

Pracownicy młodociani-zalecenia dla pracodawców!

Szanowni Państwo,

Poniżej przesyłam informację nt komunikatu

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Minister Edukacji Narodowej ws. pracowników młodocianych.

 

czytaj całość »

Zobacz starsze aktualności »