03.2020 25

Kryzysowy Punkt Informacyjny

Uprzejmie informujemy, że w związku z panującą pandemią koronawirusa COVID-19 oraz trudną sytuacją gospodarczą Rzemieślników i firm z sektora MŚP, decyzją prof. Jana Klimka, Prezesa Zarządu katowickiej Izby Rzemieślniczej, jeszcze w tym tygodniu uruchomiony zostanie zdalny Kryzysowy Punkt Konsultacyjny Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Rzemieślnikom zrzeszonym w Państwa organizacjach udostępniony zostanie harmonogram zdalnych dyżurów w Punkcie oraz dane kontaktowe, pod którymi będzie można bezpłatnie skonsultować kryzysowe kwestie związane m.in. z bankowością, finansami, aspektami prawnymi, podatkowymi i kredytowymi.

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie informacji o otwarciu Punktu wśród zrzeszonych Rzemieślników, jednocześnie informujemy, że w kolejnych wiadomościach przekażemy bardziej szczegółowe informacje dotyczące działania Punktu.