Kryzysowy Punkt Informacyjny

03.2020 31

Kryzysowy Punkt Informacyjny

Uprzejmie informuję, że od jutra w ramach Kryzysowego Punktu Konsultacyjnego Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach można skorzystać z bezpłatnych telefonicznych usług Kancelarii Prawnej. Pan Mecenas będzie dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 pod numerem telefonu 606 104 122.

Jednocześnie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Pracownikami Izby, którzy również są gotowi odpowiedzieć na Państwa pytania:

Pan Grzegorz Miketa tel. 515 974 307, 515 037 312,
Pani Anna Piecuch tel. 660 781 181 (w sprawach finansowo-księgowych),
Pani Laurencja Krenzel tel. 515 037 309 (w sprawach związanych z oświatą i kształceniem zawodowym),
Pani Monika Dudek tel. 515 037 305 (w sprawach związanych z projektami unijnymi),
Pani Bożena Tarapacz tel. 515 037 310 (m.in. w sprawie kursów pedagogicznych),
oraz Pani Natalia Mól tel. 537 507 376 (w sprawach organizacyjnych).