wiadomość z Izby

03.2020 12

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym,

od dzisiaj do odwołania Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach

jest ZAMKNIĘTA dla klientów.

Zapraszamy do kontaktowania się w biurem Izby:
- telefonicznie (32 259 62 61),
- e-mailowo (izba@ir.katowice.pl),
- wszystkie dokumenty, w tym wnioski dopuszczające do egzaminów, przyjmowane będą TYLKO POCZTĄ TRADYCYJNĄ (plac Wolności 12, 40-078 Katowice) - nie ma możliwości składania dokumentów osobiście,
- wszelkich płatności prosimy dokonywać TYLKO PRZELEWEM na konto: PKO BP S.A. II Oddział w Katowicach 03 1020 2313 0000 3602 0022 9336.

Od 13 marca 2020 roku odwołane są również wszystkie zaplanowane egzaminy czeladnicze, mistrzowskie oraz sprawdzające. O nowych terminach egzaminów poinformujemy w stosowanym czasie.

Przepraszamy za wszystkie niedogodności związane z zamknięciem Izby - prosimy o wyrozumiałość oraz o przestrzeganie zasad postępowania w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.