KFS

01.2020 10

Wolny Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców zaprasza do zapoznania się z ofertą szkoleniową dofinansowaną z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

* szkolenia przygotowujące do egzaminu mistrzowskiego, czeladniczego

* kurs pedagogiczny,

* kursy zawodowe :

- fryzjerskie

- budowlane:

* koparki jednonaczyniowe do 25 ton- kl. III,

* koparki jednonaczyniowe -wszystkie- kl. I,

* koparkoładowarki wszystkie- kl. III,

* Ładowarki jednonaczyniowe do 20 ton- kl. III,

* Ładowarki jednonaczyniowe - wszystkie -kl. I,

* Wielozadaniowe nośniki osprzetów: Bobcat, Manitr,

* Piły mechaniczne do ścinki drzew,

* Montażysta rusztowań,

* Wózki widłowe,

* Suwnice,

* Żurawie przenośne HDS,

* Kursy spawania: gazowe, elektryczne, mig, mag, rig.