Dni Otwarte Urzędu Pracy 13-24 listopada

11.2017 08

Z inicjatywy Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia w dniach 13-24 listopada br. organizowane są na terenie UE/EOG Europejskie Dni Pracodawców. Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach przyłączył się do tej inicjatywy i w związku z powyższym pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Dniach Otwartych Urzędu Pracy dla Pracodawców, które odbędą się w siedzibie Urzędu, ul. Towarowa 1 pok. 306 (II piętro).

Mam nadzieję, że ta inicjatywa przyczyni się do integracji lokalnego środowiska biznesowego, budowania sieci współpracy oraz wskaże możliwości wsparcia pracodawcy przy zatrudnianiu pracowników. W spotkaniu udział wezmą również przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.

Serdecznie zapraszam i w załączeniu przesyłam szczegółowy program Dnia Otwartego z prośbą o upowszechnienie tej informacji wśród pracodawców zrzeszonych w Państwa organizacji.

Bliższe informacje można uzyskać pod nr tel. 32 285 50 38 wew. 122