09.2017 06

‘’Potwierdzone kwalifikacje zawodowe

–Twoją szansą na lepsze jutro”

zupełnie za darmo!

Zapraszamy do projektu

‘’Potwierdzone kwalifikacje zawodowe –Twoją szansą na lepsze jutro”

REKRUTACJA  TRWA!!! – ilość miejsc ograniczona!!!

Dla czego warto:

• Wykwalifikowany pracownik z uprawnieniami mistrzowskimi, jest cenny i stanowi wartość dodatnią,  w postaci świadczenia wysokiej jakości usługi  lub wyrobów, podnosi  konkurencyjność przedsiębiorstwa, wzmacnia prestiż co wpływa na zwiększenie dochodów

Co oferujemy:

• Egzaminy sprawdzające kończące się uzyskanym zaświadczeniem.
  • Egzaminy czeladnicze/mistrzowskie kończące się uzyskaniem dokumentu z legalizacją na terenie całej UE.
  • Uprawnienia na instruktora praktycznej nauki zawodu.

Dla kogo:

• Osoby dorosłe, zgłaszające się z własnej inicjatywy, wyrażające chęć kształcenia i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Osoby zamieszkujące w województwie śląskim (plik w załącznikach) bezrobotne oraz pracujące nie posiadające własnej działalności gospodarczej.

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy Ci na wszelkie zapytania.

Informujemy, że obecnie trwa rekrutacja dla osób, które chcą uzyskać tytuł MISTRZA w zawodach:

cukiernik,  fryzjer, kucharz, krawiec, elektryk, i innych.