Dofinansowania

08.2017 17

Dofinansowania wszelkiego rodzaju kursów, szkoleń, studiów podyplomowych w ramach projektu ”Śląski system PSF wsparciem rozwoju MMŚP”.

Dofinansowanie obejmuje koszty egzaminów czeladniczych i mistrzowskich, pedagogicznych oraz szkoleń pracowników młodocianych. Więcej szczegółów w załączniku. Wysyłam również ankietę, w której możecie Państwo wpisać rodzaje szkoleń, którymi jesteście zainteresowani, po jej otrzymaniu będziemy starać się w Państwa imieniu o przeprowadzenie całej procedury związanej z organizacją i dofinansowaniem usługi rozwojowej.

Wykaz dostępnych szkoleń można znaleźć na stronie Bazy Usług Rozwojowych https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/

W ankiecie proszę wpisać również potrzeby szkoleniowe, których nie ma w Bazie Usług Rozwojowych, takie potrzeby również będą rozpatrywane.

Serdecznie zapraszam do współpracy,

Konsultant Punktu Informacyjno-Rekrutacyjnego; Maria Smyczek