Ważne!!!

11.2012 13

Informacja o Pomocy de Minimis

Z uwagi na to, że od 01.09.2012 obowiązuje Pomoc De Minimis przy składaniu wniosku za wyszkolenie ucznia proponujemy- wykonanie ksera „rozliczenia finansowego wypłaconych wynagrodzeń oraz opłaconych składek na ubezpieczenie społeczne za młodocianych pracowników” (str 2) refundacji składanych do OHP przez okres 3 lat- czyli nauki zawodu ucznia- aby na koniec szkolenia można było zliczyć ile refundacji pracodawca dostał na konkretnego ucznia.

02.2021 23

nowy zawód : fryzjer męski

Uchwały Nr 1 Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego w sprawie nowego zawodu trybem pozaszkolnym:

Fryzjer Męski

02.2021 09

Nabór Wniosków PUP Tarnowskie Góry

Nabór wniosków o udzielenie dotacji z przeznaczeniem na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, na podstawie art. 15zze5 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych. od 01.02.2021 -31.03.2021)

więcej informacji na:

02.2021 05

UWAGA!!!!! Szczepienia!!!!!

Od poniedziałku 8 lutego 2021 roku rusza nabór na szczepienia dla instruktorów praktycznej nauki zawodu w grupie nauczycieli!!!!

PROSIMY O ZGŁOSZENIA DO DYREKTORA SZKOŁY W KTÓREJ UCZY SIE UCZEŃ.

Jest to ważne, gdyż każda szkoła będzie miała przypisany punkt szczepień, najbliższy dla danej szkoły.

Zgłoszenia odbywać się będą w terminie 8-10 luty br. Prosimy nie zwlekać, gdyż termin jest krótki. Lista zainteresowanych powinna zawierać następujące informacje:

- imię i nazwisko,

- nr PESEL,

- nr telefonu,

- informację czy dana osoba rejestrowała wcześniej chęć szczepienia ( infolinia, Internet),

- informację czy chce się zaszczepić.

Informacje znajdą Państwo: