Konkurs Fryzjerstwa

05.2016 23

24 lipca 2016 roku
odbędzie się w Sieradzu XXXII Ogólnopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa im. Antoine'a Cierplikowskiego.

Z przyjemnością zapraszamy Państwa i Państwa uczniów do udziału w konkursie i przeżywania niezapomnianych chwil podczas Open Hair Festival 2016.

Więcej informacji w Biurze Cechu. Zapraszamy

Konkurs im. Antoine'a Cierplikowskiego jest wydarzeniem cyklicznym i wprowadza przyszłych adeptów fryzjerstwa w świat mody, sztuki i prestiżu, nieodzownych elementów współczesnego fryzjerstwa.